آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» به درگاه اینترنتی وصل شد | لینک :https://asarnameh.ir/?p=1587 | آگهی‌نامه اینترنتی اثرنامه ـ @AsarNamehh
آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» به درگاه اینترنتی وصل شد | درگاه‌های اینترنتی ملت و پاسارگاد، پرداخت اینترنتی را آسان و امن را فراهم خواهند کرد.

آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» به درگاه اینترنتی وصل شد | به گزارش «اثرنامه» ـ باشگاه تبلیغات آژانس تبلیغاتی اثرهنری، آگهی‌نامه اینترنتی اثرنامه طی روند رو به جلو خود و در راستای خدمت رسانی آسان به مشترکین و مخاطبان عزیز مجهز به درگاه اینترنتی گردید.

ضمن تأیید این خبر مدیر مجموعه اثرهنری اعلام کرد، درگاه‌های اینترنتی «به‌ پرداخت ملت» و «تجارت الکترونیک پارسیان» شرکت‌هایی هستند که برای تسهیل این امر ما را در راستای خدمات رسانی یاری خواهند کرد.

آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه»، بخش تبلیغات رسانه‌ محور آژانس تبلیغاتی اثرهنری می‌باشد که از طریق سایت و با بهره گرفتن از امکانات فضای مجازی در خدمت جامعه می‌باشد. استفاده از رسانه‌ای مانند وب‌سایت امکانات بی‌شماری را در اختیار مشترکین و سفارش‌دهنده قرار می‌دهد و مانع از بین رفتن منابع طبیعی مانند کاغذ و حذف آلایندگی‌هایی مانند رنگ‌های صنعتی، رفت و آمدهای مستمر جهت ثبت سفارش، جلوگیری از صرف هزینه‌های مازاد جهت تولید آگهی با از بین بردن واسطه‌ها، نیروی انسانی مانند پخش کننده، بازاریاب، طراح و … شده است.

مدیر مجموعه اثرهنری با تأکید بر اینکه آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» با تفکر «تبلیغات سبز» متولد شده، هدف از ایجاد آن را علاوه بر مواردی که در بالا اشاره شد، چند منظوره بودن، امکانات بیشتر نسبت به آگهی‌نامه چاپی، هزینه بسیار کمتر نسبت به موارد مشابه، ایجاد گالری عکس، فیلم و انیمیشن، بازسازی دوباره صفحات بدون هزینه اضافه، حذف و ایجاد صفحات جدید، استفاده از نقشه در ورژن دو(به خاطر تحریم‌های گوگل نقشه آنلاین در این نسخ نمایش داده نمی‌شود.)، ارتباط بی‌واسطه با مخاطب، پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه اینترنتی، استفاده آسان و بازدید بی‌نهایت با مخاطبان سراسری اشاره کرد.

مجموعه اثرهنری امیدوار است خدمات آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» در نظر مخاطبان و صاحبان مشاغل به عنوان یک رسانه تبلیغاتی ایده محور و سبز قابل اعتماد و مطمئن به نظر برسد و نیاز‌های تبلیغاتی آنان را رفع کند. منتظر روزهای پر فروغ، با نشاط و روزی فراوان برای همه افراد جامعه.

روابط عمومی آژانس تبلیغاتی اثرهنری ـ مجموعه اثرهنری

بازدید: 6

دیدگاه خود را بنویسید