فرهاد عباسپور نمین

مدیرمسئول و بخش گرافیک :
بیوگرافی کامل

نام و نام خانوادگی : فرهاد عباسپور نمین
مدارک تحصیلی : دیپلم ریاضی و فیزیک ۸۱ | کاردانی گرافیک رایانه ۸۷ (علمی و کاربردی اردبیل) |  کارشناسی ارتباط تصویری ۹۱ (دانشگاه نبی‌اکرم(ص) تبریز
تخصص : طراح گرافیک
تولد : ۱۳۶۴

شروع فعالیت :
اولین فعالیت هنری خود را از سال ۸۳، با حضور در اولین جلسه دوره گرافیک رایانه آغاز کردم. از آن روز علاقه‌مندی به کارهای هنری را در خود مشاهده کردم و با انگیزه فراوان تلاش خود را برای به دست آوردن هنر و دانش هنری، بیشتر کردم. اولین حضور هنری من به عنوان فردی که در عرصه هنر فعالیت می‌کند، به عنوان کادر اجرایی ۱۳ جشنواره جوانان کشور که به میزبانی اردبیل در سال ۸۵ برگزار شد، رقم خورد. به دنبال آن اتفاقات هنری بیشماری در زندگی هنری من رقم خورد و شخصیت هنری و فکری مرا شکل داد.

فعالیت‌های صنفی :
فعالیت صنفی خود را از سال ۸۴ با دریافت اولین سفارش‌ها از طریق دوستان و فعالیت چند ماهه به عنوان مدیرهنری و طرح گرافیک در کانون تبلیغاتی صفحه آبی آغاز کردم ولی خیلی زود با درک روحیه خود به عنوان فردی که هنر را اولویت اصلی فعالیت خود ترجیح می‌دهد، خود را به عنوان طراح گرافیک مستقل به جامعه هنری معرفی کرده و شروع به فعالیت کردم. این فعالیت که تاکنون ادامه داشته، با حضور در جشنواره‌های متعدد تکمیل و تجربیات ارزشمندی را به توشه ناچیز اینجانب افزوده و باعث شد اعتماد بیشتری را به عنوان طراح گرافیک به خود جلب کنم.
در حال حاضر به عنوان مدیر مسئول و صاحب امتیاز آژانس تبلیغاتی اثرهنری با کمک همسر عزیز و فداکارم، حیات خلوت خود را بنا نهاده و به عنوان طراح گرافیک، ایده‌پرداز، مشاور تبلیغاتی و پیمانکار چاپ و اجرا (به سیستم مدیریت پیمانی) در خدمت جامعه به خصوص هنرمندان و اساتید هستم.

ارتباط با فرهاد عباسپور نمین :
مدیرمسئول،بخش گرافیک       ۰۹۱۴۷۳۶۲۶۶۴
تماس تلگرامی مدیرمسئل و بخش طراحی گرافیک
صفحه اینستاگرام بخش طراحی گرافیک
صفحه فیسبوک بخش طراحی گرافیک


شیرین مرزبان

مدیربخش تصویرسازی‌ | صنایع دستی تزئینی و کاربردی :
بیوگرافی کامل 

نام و نام خانوادگی : شیرین مرزبان
مدارک تحصیلی : دیپلم گرافیک (هنرستان ۸۵ | کارشناسی ارتباط تصویری ۸۷ (دانشگاه نبی‌اکرم(ص) تبریز
تخصص : تصویرسازی، نقاشی
تولد : ۱۳۶۷

شروع فعالیت :
فعالیت خود را از سالهای ورود به هنرستان در رشته گرافیک آغاز کرده و در همان سالهای اول موفق شد استعداد خود را در زمینه هنرهای تجسمی نمایش دهد. کسب چندین مقام کشوری و استانی در رشته‌های طراحی، نقاشی با پاستل، کاریکاتور و … نشان دهنده استعداد و توانایی وی در عرصه هنر در آن دوران بود. با استمرار، موفق به کسب تجربه‌هایی در زمینه‌های مختلفی از جمله نگارگری شد که در درک هنر به وی کمک شایانی کرد. در پی تجربیات هنری فراوان، وی شاخه تصویرسازی را به عنوان زمینه فعالیت حرفه‌ای خود برگزید و چندین جایزه استانی و کشوری را کسب کرد، و این توانایی را یافت که در مسابقات معتبر بین‌المللی حضور داشته باشد.
در حال حاضر به عنوان یکی از تصویرگران موفق استان اردبیل، در زمینه صنایع دستی و هنر‌های تزئینی نیز فعالیت؛و موفقیت‌هایی را کسب کرده است.

فعالیت‌های صنفی :
تصویرساز چندین کتاب برای گروه‌های سنی مختلف.
برپایی چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی.
تولید کننده صنایع دستی، کاربردی و تزئینی.
مدیر بخش تصویرسازی و بخش فروش صنایع دستی آژانس تبلیغاتی اثرهنری.

ارتباط با بخش تصویرسازی :
تماس تلگرامی مدیرمسئل و بخش طراحی گرافیک
صفحه اینستاگرام بخش تصویرسازی
صفحه فیسبوک بخش تصویرسازی

 


راه‌های ارتباطی :
سایت : آژانس تبلیغاتی اثرهنری
سایت : آگهی‌نامه اینترنتی، دیجیتالی «اثرنامه»
ایمیل بخش مدیریت : info@asarart.ir   |   info@asarnameh.ir
ایمیل بخش فروش و سفارشات : AsarArtAgency@gmail.com
ایمیل بخش آگهی‌نامه اینترنتی اثرنامه :‌ AsarNameh@gmail.com

 

بازدید: 41

دیدگاه خود را بنویسید